baner

начален етап

Име, фамилия Длъжност Специалност ПКС e-mail
Ани Петкова Бошнакова старши учител Начална педагогика; Английски език II [email protected]
Бонка Христова Хрелева старши учител Начална педагогика; Физическо възпитание и спорт; Информационни технологии II [email protected]
Дарина Николова Димитрова старши учител Начална педагогика; Английски език; Информационни технологии II [email protected]
Димитринка Цветанова Oпанска старши учител Начална педагогика I [email protected]
Костадинка Петкова Янева старши учител Начална педагогика; Английски език; Информационни технологии I [email protected]
Минка Динева Динева старши учител Начална педагогика; Френски език II [email protected]
Пепа Христова Борисова старши учител Начална педагогика; Информационни технологии V [email protected]
Силвия Станчева Джендова старши учител Начална педагогика; Английски език III [email protected]
Таня Найденова Найденова старши учител Начална педагогика V [email protected]
Александра Тодорова Георгиева учител Начална педагогика; Руски език няма [email protected]
Росица Михалева Николова учител Начална педагогика; Английски език V [email protected]
Станка Желязкова Тракийска старши учител Начална педагогика; Английски език II [email protected]
Цветелина Ганчева Александрова учител Начална педагогика; Английски език IV [email protected]
Цветелина Красимирова Пенчева учител Начална педагогика IV [email protected]
Анелия Тодорова Танева учител Начална педагогика няма [email protected]
Яница Йорданова Андреева учител Начална педагогика няма [email protected]
Гергана Миткова Иванова учител Начална педагогика и чужд език няма [email protected]
Йордан Русинов учител Начална Педагогика [email protected]

 

прогимназиален етап

Име, фамилия Длъжност Специалност ПКС e-mail
Милена Николова Дякова учител Български език и литература IV [email protected]
Йоана  Сотирова Маринова учител Български език и литература и английски език V [email protected]
Венелина Илиева Стоева учител Български език и литература; Английски език няма [email protected]
Маргарита Георгиева старши учител Английски език [email protected]
Славка Кирилова Трънкова старши учител Математика; Физика; Информационни технологии II [email protected]
Величка Георгиева          Момчилова старши учител Математика; Информационни технологии IV [email protected]
Марияна Генова старши учител Математика; Физика [email protected]
Дора Лазарова учител  География, Информационни технологии [email protected]
Павлина Момчева учител История и цивилизации [email protected]
Теменужка Веселинова Димитрова старши учител Физика, Химия, Биология II [email protected]
Анна Стоянова Маринова старши учител Музика; Физическо възпитание и спорт V [email protected]
Красимира Стоева Ибришимова старши учител Изобразително изкуство IV [email protected]
Стоян Панев учител Физическо възпитание и спорт няма [email protected]