baner

“Яворови дни – 2022”

Класиране

Литературен конкурс

Първо място :

Георги Манахов – 4.а клас, Божидара Илиева – 4.б клас, Николая Александрова – 3.в клас, Кристина Янева – 5.в клас, Гергана Стоянова – 6.б клас, Димитра Цинова – 7.г клас

Второ място :

Давид Макавеев – 4.а клас, Емануила Чанкова – 4.б клас, Стилиян Ангелов – 4.б клас, Дарина Пенева – 3.в клас, Ивета Добрева – 5.в клас, Даниела Гърнева – 6.в клас

Трето място : 

Никола Стоянов – 4.а клас, Мартинa Нейчева – 5.б клас

Поощрителни награди:

Денислав Михов – 7.б клас

Специална награда:

Яким Якимов – 4.а клас

 Конкурс рецитация

Първо място:

Симона Шопова – 1.а клас, Паола Георгиева – 3.б клас, Рецитал момчета- 4.а клас, Владимир Стоев – 7.г клас, Димитра Цинова – 7.г клас

Второ място:

Александра Георгиева- 3.б клас, София Стамова – 6.в клас

Трето място:

Велизара Апостолова – 3.а клас

Конкурс за компютърни презентации

Първо място:

Владимир Стоев – 7.г клас

Второ място:

Петя Стоилова – 7.г клас

Трето място:

София Стамова – 6.в клас

Поощрителна награда:

Симона Илиева – 3.б клас, Денислав Михов – 7.б клас

Конкурс най-добрите спортисти в училище

Първо място:

Меглена Юлиева – 3.а клас

Втори клас:

Александър Стоянов – 2.в клас

Трето място:

Даниела Мирова – 2.в клас

Поощрителна награда:

Онур Услу – 4.б клас

 Музикален конкурс за млади изпълнители на класическа и популярна музика -певци и инструменталисти 

Първо място:

Тея Джермова – 3.а клас, Катя Василева – 6.а клас, Магдалена Комитова – 7.в клас, Елена Борисова – 7.в клас, Вокална група” Дъга”, Симона Иванова – 1.а клас, Христина Зъбова – 5.а клас, Мартин Бъчваров – 5. в клас

Второ място:

Симеон Маринов – 2.в клас

Трето място:

Ефросина Миленова – 4.а клас

Поощрителна награда:

Велизара Апостолова – 3.а клас, Александър Чолаков – 4.а клас, Матей Георгиева – 3. в клас

Конкурс за детска рисунка – “Училището през моите очи”

Първо място:

Арина Трунова – 3.а клас. Яким Якимов – 4.а клас, Петя Стоилова – 7.г клас

Второ място:

Александър Михайлов – 3.б клас, София Колева – 3.б клас, Юлия Биран – 3.в клас,  Петър Петров – 6.б клас, Елена Борисова – 7.в клас

Трето място:

Давид Макавеев – 4.а клас, Сиана Белова – 4.а клас, Гергана Стоянова – 6.б клас,

Полина Няголова – 7.в клас

Поощрителна награда:

Емануила Чанкова – 3.а клас, Ефросина Фендулова – 4.а клас, Симеон Маринов – 2.а клас,  Жанина Карабекирова – 7.в клас

Специална награда:

Специална награда на 4.а клас

Благодарим  на всички участници!

Да са здрави и успешни талантливите ни ученици!

 

“Яворови дни-2022”

I. Конкурс за литературно творчество

II. Конкурс за създаване на компютърна презентация

III. Конкурс за детска рисунка – “Училището през моите очи”

IV. Музикален конкурс за млади изпълнители на класическа и популярна музика -певци и инструменталисти 

V. Най-добрите спортисти в училище

 

“Яворови дни-2021”

Начален етап

Литературен конкурс 

Категория стихотворение:

Специална награда на журито за колективно съчиненото стихотворение“Уроци по нета” в клуб  “Световете на словото”.

Първо място на стихотворението на Емануила Чанкова , Божидара Илиева
Второ място на стихотворението на Габриел Спиридонов Бараковски
Трето място на стихотворението на Величко Анов Бондар

Категория разкази:

Първо място на разказа на Жулиан Стратиев
Второ място на разказа на Сиана Желязкова Белова
Трето място на разказа на Радостин Тодоров Тодоров

Музикален конкурс

Първо място на Симеон Маринов

Първо място на Емили Димитрова

С награда за отлично изпълнение: Анелия Йорданова Арнаудова
Поощрителни награди за Емил Боянов Стоянов, Александър Иванов Чолаков, Карина Атанасова Кунева

Конкурс “Моето мечтано училище” 
Трето място за Карина Атанасова Кунева

Прогимназиален етап

Литературен конкурс 

Категория стихотворение:

Първо място на стихотворението на Гергана Стоянова, Димитра Цинова, Никол Алексиева
Второ място на стихотворението на Ива Трифонова, Рая Проданова, Никол Врагова,Владимир Стоев, Мая Русева,Преслава Пиринова

Категория разкази:

Първо място на разказа на Георги Павлов
Второ място на разказа на Никол Аврамова
Трето място на разказа на Даниела Гърнева

Категория есе:

Първо място на  Ильяс Дамянов
Второ място на Алиса Али Джин

Категория рецитал:

Първо място на Николая Димитрова

Конкурс презентации

Първо място на Александър Секиранов
Второ място на Яни Тодоров, Петя Стоилова
Трето място на Виктория Димитрова

Да са здрави и успешни талантливите ни ученици!