Блестящо представяне и златна позиция за Бургас на Националното състезание „Лаборатория за изкуство“!

За втора поредна година ОУ „Пейо К. Яворов“ – гр. Бургас завоюва престижното първо място на Националното състезание „Лаборатория за изкуство“, организирано от Министерството

Прочетете повече