baner

Съобщение

Уважаеми родители,

Уведомяваме Ви, че от утре в двора на ОУ „Пейо К. Яворов“ започват дейностите по изграждането на външна сцена, която ще бъде ново пространство за училищни тържества, концерти, празници и други събития от живота на нашата училищна общност.

Строителните работи ще се извършват в зона извън спортните площадки. Въпреки това, с оглед безопасността, районът ще бъде обозначен и ограничен с цветни сигнални ленти. Молим всички деца, които посещават училището през следващите дни, както и тези, които използват двора за игра и спорт, да не навлизат в обозначената зона и да бъдат внимателни в близост до нея.

Благодарим за разбирането и съдействието! Убедени сме, че съвсем скоро новата сцена ще се превърне в любимо място за изява на талантите на нашите ученици и за споделени училищни празници.

Ръководството на ОУ „Пейо К. Яворов“